Aktualności

28.09.2016 11:47

Seminarium: „Działaj skutecznie, połącz siły”

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej, na bezpłatne seminarium „Działaj skutecznie, połącz siły" poświęcone tematyce projektów współpracy organizacji pozarządowych z samorządami, które odbędzie się w dniu 6 października w Warszawie.

 

Głównym celem seminarium jest zachęcenie polskich samorządów i organizacji pozarządowych do współpracy międzysektorowej z naciskiem na organizowanie międzynarodowych projektów, których autorzy mogą starać się o dofinansowanie z programu „Europa dla obywateli". Dodatkowo podczas tego wydarzenia uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami ubiegania się o dofinansowanie w programie „Europa dla obywateli" oraz będą mieli okazję porozmawiać z beneficjentami programu.

 

W programie m.in.:

  • dyskusja panelowa z udziałem ekspertów,
  • prezentacja programu „Europa dla obywateli",
  • sesja Dobrych Praktyk - przykłady projektów realizowanych przez JST i NGO,
  • sesja Zainspiruj się! - speed dating z realizatorami dofinansowanych projektów,
  • miniwarsztat na temat kryteriów oceny wniosku,
  • networking - zostań partnerem / zaproś do projektu,
  • indywidualne konsultacje pomysłów na projekty.

 

„Europa dla obywateli" to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

 

Pobierz PROGRAM

Udział w seminarium jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja przez formularz poniżej. Liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu się organizator poinformuje indywidualnie na podany w formularzu adres mailowy.

Rejestracja na seminarium - Warszawa


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter