Aktualności

24.04.2017 11:53

Nie daj się naciągnąć! W sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich tylko bezpłatne konsultacje i materiały o unijnym wsparciu

W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach oferujących odpłatnie materiały dotyczące Funduszy Europejskich przypominamy, że koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju ogólnopolska sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) udziela wyłącznie bezpłatnych konsultacji i informacji. Punkty Informacyjne nie prowadzą odpłatnej sprzedaży żadnych materiałów dotyczących Funduszy Europejskich.

Jeśli otrzymasz ofertę odpłatnych wzorów dokumentów czy publikacji poświęconych Funduszom Europejskim sprawdź, czy nie są one bezpłatne i powszechnie dostępne m.in. na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Pamiętaj! Nie musisz płacić za informacje dotyczące FE!

Jeśli masz pytania dotyczące Funduszy Europejskich, np. jak pozyskać dotację unijną skorzystaj z bezpłatnych usług Punktów Informacyjnych FE - bezpośrednio, mailowo lub telefonicznie.

Dane teleadresowe punktów znajdziesz pod adresem:

 www.funduszeeuropejskie.gov.pl/punkty

Polecamy również udział w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych, które organizują Punkty Informacyjne oraz instytucje wdrażające środki unijne w całej Polsce.


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter