Aktualności

29.09.2015 15:39

Spotkanie informacyjne w Dzierzgoniu: „Kontrola projektów - jak uniknąć nieprawidłowości w projektach współfinansowanych z Funduszy Europejskich”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z kontrolą i rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych.

W programie spotkania m.in.:

  • zasady przygotowywania kontroli projektów finansowanych z Funduszy Europejskich (rodzaje kontroli, informacja o kontroli, przebieg kontroli, dokumenty niezbędne podczas kontroli, informacja i zalecenia pokontrolne),
  • najczęściej popełniane błędy przy realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z Funduszy Europejskich,
  • konsekwencje wystąpienia nieprawidłowości przy realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z Funduszy Europejskich,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania: 
Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 października 2015 r. w siedzibie Regionalnego Towarzystwa Inwestycyjnego S.A. w Dzierzgoniu przy ul. Wojska Polskiego 3, w godz. 9:00-12:00.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: malbork.pife@pomorskie.eu do dnia 9 października 2015 r. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 668 530 058.

UWAGA!!!

Z POWODU MAŁEJ ILOŚCI UCZESTNIKÓW SPOTKANIE ZOSTAŁO ODWOŁANE!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Do pobrania:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.  Program spotkania


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter